DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 18-20 EUR/h
  • Firma: Healix
  • Kontakt: Solutions Recruitment
  • Telefon: +48730969402
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn

Praca w Healix, fabryce zajmującej się mechanicznych recyklingiem przędzy i tworzym sztucznych, na bazie tekstyliów (np. sieci rybne, przędze rolnicze, liny). Maszyny poprzez pobieranie, sortowanie, cięcie, czyszczenie i reglanulacje wytwarzają odpad – granulat Healix.

Zakres obowiązków:

zbieranie i kontrola produktu

ustawianie, obsługa, regulacja linii produkcyjnej i urządzeń

ustalanie i eliminowanie przyczyn awarii

konserwacja i czyszczenie linii produkcyjnej

kontrola jakości

optymalizowanie procesu

utrzymywanie porządku

Stawka:

€17,55 na początku

€18,85 po 3 miesiącach

€20,15 po roku

Godziny pracy:

Praca od poniedziałku do piątku, 36h w tygodniu.

Zmiany:

Praca początkowo w systemie 3-zmianowym, następnie 4-5 zmian.

Oferujemy:

dodatek urlopowy: 10,87%, nawet do € 2496.09 brutto ( w skali przepracowanego roku)*

dodatek wakacyjny: 8,33 % , nawet do € 1912.83 brutto ( w skali przepracowanego roku)*

cotygodniowe wypłaty !

Holenderska umowa o pracę

dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin.

opiekę polskojęzycznych koordynatorów którzy będą Cię wspierać przez cały okres zatrudnienia.

pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi na miejsce zakwaterowania!

Wymagania:

Angielski komunikatywny (komunikacja w języku angielskim)

Prawo jazdy

Doświadczenie jako operator maszyn produkcyjnych

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

€ 100 tyg – zakwaterowanie

€ 29.75 – ubezpieczenie

Pamiętaj:

pierwsza wypłata jest w drugim tygodniu pracy – we wtorek

każdy pracownik musi mieć własne obuwie robocze lub zakupić je na miejscu od agencji

dojazd do pracy jest samochodem służbowym, jeśli kandydat posiada prawo jazdy. Jeśli nie, do 10km jeździ rowerem wydanym przez agencję lub ze współpracownikami autem służbowym – poza kierowcą każdy pracownik płaci €4 za transport dziennie

pracownik musi zabrać ze sobą pościel, podstawowe przybory kuchenne (kubek, sztućce, talerz) oraz wszelkie rzeczy osobistego użytku

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.